Otrdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +18.1℃, ZR vējš 4.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-05-29
Siguldas novada Jaunrades centrā notiks vasaras interešu nodarbības

Siguldas novada Jaunrades centrs atsāk uzņemt apmeklētājus un no 10. jūnija piedāvā vasaras interešu nodarbības. Jūnijā pirmdienās un piektdienās Siguldas novada Jaunrades centrā notiks keramikas nodarbības pie skolotājas Maijas un mākslas nodarbības pie skolotājas Ievas. Interešu nodarbības Ideju namiņā notiks otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00 (ietverot arī pārgājienu) pie skolotājām Solveigas un Aijas. Vides pētnieku nodarbības notiks piektdienās no plkst. 15.00 ar skolotāju Zandu.

Pieteikšanās uz šīm nodarbībām norisināsies no 1. jūnija. zvanot uz tālruņa numuru 67973863. Visas nodarbības norisināsies, ievērojot noteiktās drošības prasības. Informācija par jūlija un augusta piedāvājumu sekos Siguldas novada Jaunrades centrā Facebook lapā, kā arī tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.

Savukārt jau no 1. jūnija jauniešus iniciatīvu centrā “Mērķis” un hallē gaidīs Anda, Artis un Elza.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020