Ceturtdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda, Airisa
Laika ziņas: Sigulda +12.7℃, ZR vējš 7.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-06-01
Kultūras centrs “Siguldas devons” apmeklētājiem atvērts arī svētdienās

Pakāpeniski atsākot kultūras centra “Siguldas devons” darbību, no 1. jūnija kultūras centrs “Siguldas devons” apmeklētājiem būs atvērts no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 līdz 18.00, sestdienās un svētdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00, bet pirmdienās būs slēgts.

Kultūras baudītājiem zālē “Silva” iespējams aplūkot mākslinieka Egila Rozenberga lielformāta gobelēnu personālizstādi “Transfigurācija”, kurā mūsu laikam raksturīgie simboli un zīmes paslēptas mikroshēmā. Lielformāta šķiedras mākslas objekti pārliecinoši apliecina, ka, senajai audumu mākslai nemitīgi mainot ārējo formu un materiālus, kā arī izvēršot aktuālas idejas, ir iespējama radoši izvērsta nākotne. Izstāde aplūkojama līdz 28. jūnijam. Ieejas maksa – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide. Mākslai draudzīgākās dienas būs otrdienas, kad ieejas biļetei tiks piemērota 50% atlaide ikvienam apmeklētājam.

Trešdienās turpināsies kino vakari sadarbībā ar “Kino Bize”: 3. jūnijā plkst. 17.00 un plkst. 19.00 būs iespēja noskatīties ģimenes filmu “Frīdas vasara”, bet sadarbībā ar studiju “VFS films” 10. jūnijā  divos seansos – plkst. 17.00 un plkst. 19.00 – dokumentālo filmu “Brīnišķīgie lūzeri. Cita pasaule”. Viena filmas seansa biļetes cena – 2,50 eiro,​Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide. Uz filmas seansu biļeti iespējams rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 67971280 vai rakstot uz e-pasta adresi bilesukase@sigulda.lv un norādot savu vārdu, uzvārdu, vajadzīgo biļešu skaitu. Biļeti varēs iegādāties seansa dienā vienu stundu pirms seansa sākuma.

Jūnijā “Siguldas devons” aizsāks arī jaunu pasākumu piedāvājumu “Devona ceļojums”. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai tīmekļa vietnē www.sigulda.lv, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” Facebook lapā.

Jau ziņots, ka apmeklētājiem līdz ārkārtējās situācijas beigām būs slēgts Siguldas pagasta kultūras nams (kontakttālrunis neskaidrību gadījumos – 20216141), Allažu pagasta Tautas nams (kontakttālrunis neskaidrību gadījumos – 28309186), un Mores pagasta Tautas nams (kontakttālrunis neskaidrību gadījumos – 28646332).

Aicinām būt atbildīgiem un, ja ir slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju vai mājas karantīnu, neapmeklēt kultūras iestādi!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi