Ceturtdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda, Airisa
Laika ziņas: Sigulda +12.4℃, R vējš 7.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-06-02
“Siguldas devons” aicina uz klātienes pasākumu ciklu “Devona ceļojums”

Laikā, kad ierastais pasaules ritms ir apstājies un ceļošana jāatliek uz nezināmu laiku, kultūras centrs “Siguldas devons” aizsāk jaunu mazās formas klātienes pasākumu ciklu “Devona ceļojums”, aicinot doties improvizētos ceļojumos uz dažādiem kultūras galamērķiem. Pasākumu cikls tiks atklāts sestdien, 13. jūnijā, plkst. 20.00, kad kultūras centrā “Siguldas devons” būs iespēja doties eksperimentālā ceļojumā uz kaislīgo Spāniju kopā ar skatuves māksliniekiem Elzu Rozentāli (vokāls), Jegoru Kovaikovu (ģitāra), Lauru Gorodko (deja) un Valteru Krauzi (stāsti).

Ļaujot vaļu sajūtām un fantāzijai, neparastais piedzīvojums skatītājus aizvedīs tieši Spānijas atmosfēras sirdī! Kastaņetes, vēdekļi un flamenko krāsas. Dalī, Pikaso, Gaudi un Dons Kihots. Mūzika, deja, stāsti un vīns.

Otrais ceļojums norisināsies 27. jūnijā plkst. 20.00, kad kopā ar Aiju Vītoliņu (vokāls), Romānu Vendiņu (klavieres), Lauru Gorodko (deja) un Valteru Krauzi (stāsti) būs iespēja doties uz romantisko Franciju. Parīzes kafejnīcu romantika un franču modes elpa. Matiss, Šagāls un Monmartras šarms. Piafa, Bardo un franču kino. Mūzika, deja, stāsti un vīns.

Izvēlies ceļot ar draugiem, ģimeni vai vienatnē – sajūti sev piemērotāko ceļošanas veidu un pievienojies. Mēs satiksimies tik tuvu, cik iespējams, ievērojot valstī noteiktos drošības un piesardzības pasākumus, kā arī sanitāro protokolu vadlīnijas. Biļetes cena vienam ceļojumam ir 25 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide. Biļeti uz Spānijas ceļojumu iespējams iegādāties Biļešu paradīzes” tirdzniecības kasēs, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē vai rezervēt ar izpirkšanas termiņu, zvanot uz tālruņa numuru 66117114. Skatītāju skaits ierobežots!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi