Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-06-11
Siguldā notiks Baltijas Minikausa 1. posma un Siguldas kausa sacensības triālā

Sestdien, 20. jūnijā, “Minimoto” trasē Siguldā notiks Baltijas Minikausa 1. posma un Siguldas kausa sacensības triālā. Pasākums pulcēs Baltijas spēcīgākos bērnu triālistus. Šogad sacensību dienā arī mazo triālistu vecākiem un citiem interesentiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus speciāli izveidotā iesācēju un D klasē pieaugušajiem.

Reģistrācija dalībniekiem notiks uz vietas, trasē, no plkst. 11.00. Sacensību sākums būs plkst. 12.00. Sacensību norises vieta – “Minimoto” trase, Zinātnes iela 11, Peltes, Sigulda. Sacensību nolikumu Siguldas posmam var apskatīt šeit.

Sacensību rīkotāji atgādina, ka Mini grupās drošības nolūkos mazie sportisti drīkstēs startēt tikai kopā ar asistentu, kas palīdzēs mazākajiem bērniem droši izbraukt trasi. Visiem asistentiem, ieejot posmā, jābūt ķiverei un slēgtiem apaviem.

Baltijas Minikausa sacensību mērķis ir popularizēt motosportu, kā iedzīvotājiem pieejamu un videi draudzīgu sporta veidu, jo sacensībās pamatā startē bērni ar elektromotocikliem. Lai mazinātu sacensību stresa ietekmi uz bērniem, sacensībās pēc rezultātiem netiek noteikts individuālais uzvarētājs un vietu sadalījums, katrs sacensību dalībnieks ir uzvarētājs, par ko sacensību apbalvošanā tiek godināts.

Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi