×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-06-12
Siguldā noslēgsies Vidzemes atlases turnīrs šahā

Svētdien, 14. jūnijā, viesnīcā “Hotel Sigulda” norisināsies Latvijas 2020. gada šaha čempionāta Vidzemes atlases turnīra pēdējās trīs spēļu kārtas. Pirmo divu vietu ieguvēji iegūs tiesības spēlēt Latvijas šaha čempionāta finālā.

Sacensības sākās 13. martā un pēc otrās spēļu dienas tika pārtrauktas sakarā ar ārkārtējā stāvokļa izsludināšanu valstī. Līdz ar to Siguldas šaha kluba rīkotās Vidzemes reģionālās atlases sacensības pretendēs kļūt par pašu ilgāko turnīru Latvijas šaha vēsturē.

Sacensību atsākšana ir iespējama, pamatojoties uz normatīvajiem aktiem, kas nosaka: sporta treniņu un sacensību laikā sportisti un sporta darbinieki var neievērot divu metru distanci. Šis nosacījums ir attiecināms arī uz amatieru sportu, tomēr iekštelpās, kuras mazākas par 1000 kvadrātmetriem, nedrīkst būt klātesoši skatītāji. Sacensību dalībniekiem ir pienākums novērtēt personisko veselību un ievērot higiēnas prasības un distancēšanos.

Turnīra tabula skatāma šeit.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas šaha kluba valdes loceklis
Visvaldis Gercāns

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi