Ceturtdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda, Airisa
Laika ziņas: Sigulda +12.7℃, ZR vējš 7.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-06-25
Notiks “Devona ceļojuma” koncerts uz romantisko Franciju

Sestdien, 27. jūnijā, plkst. 20.00 kultūras centrā “Siguldas devons” kultūras baudītājiem būs iespēja apmeklēt otro mazas formas klātienes pasākumu, dodoties eksperimentālā ceļojumā uz romantisko Franciju kopā ar skatuves māksliniekiem Aiju Vītoliņu (vokāls), Romānu Vendiņu (klavieres), Lauru Gorodko un Ģirts Bisenieks (deja), Uģi Toču (mīms), Kasparu Gulbi (akordeons) un Valteru Krauzi (stāsti).

Ļaujot vaļu sajūtām un fantāzijai, neparastais piedzīvojums skatītājus aizvedīs tieši Francijas atmosfēras sirdī! Parīzes kafejnīcu romantika un franču modes elpa. Matiss, Šagāls un Monmartras šarms. Piafa, Bardo un franču kino. Mūzika, deja, stāsti un vīns.

Izvēlies ceļot ar draugiem, ģimeni vai vienatnē – sajūti sev piemērotāko ceļošanas veidu un pievienojies. Mēs satiksimies tik tuvu, cik iespējams, ievērojot valstī noteiktos drošības un piesardzības pasākumus, kā arī sanitāro protokolu vadlīnijas. Biļetes cena – 25 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide. Biļeti iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības kasēs, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē vai rezervēt ar izpirkšanas termiņu, zvanot uz tālruņa numuru 66117114. Skatītāju skaits ierobežots!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi