Ceturtdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda, Airisa
Laika ziņas: Sigulda +12.4℃, R vējš 7.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-06-25
Brīvdabas koncertu ciklu “Ainavas melodijas” atklās Mārcis Auziņš

Krimuldas muižas terasē svētdien, 28. jūnijā, plkst. 19.00 koncertu ciklu “Ainavas melodijas” atklās latviešu ģitārists, komponists un aranžētājs Mārcis Auziņš. Mūziķis klausītājiem piedāvās baudīt dažādu ģitāru daudzpusīgo skanējumu, kuru papildinās ainaviskie Gaujas senielejas skati.

Kā ģitārists Mārcis Auziņš sadarbojas ar dažādiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem – Laimu Vaikuli, Jāni Stībeli, Aiju Vītoliņu, Jāni Lūsēnu, Lindu Leen, Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, Donu, Latvijas Radio bigbendu, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un daudziem citiem.

Pirms un pēc koncerta būs iespēja iegādāties vietējās kafejnīcas “Milly” pagatavotās uzkodas, kā arī nobaudīt vīna darītavas “Cremon” darinātos vīnus.

Brīvdabas koncertu cikls “Ainavas melodijas” turpināsies 24. jūlijā ar komponista Jāņa Lūsēna un flautistes Evijas Mundeciemas koncertu, kā arī 28. jūlijā, kad uzstāsies koklētāja Laima Jansone.

Biļetes cena – 20 eiro (vietu skaits ierobežots). Biļeti iespējams rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 29111619.

Ņemot vērā Latvijas valstī izsludināto ārkārtas situāciju un tās ierobežojumus, pasākuma laikā jāievēro divu metru distancēšanās vienam no otra. Sliktas pašsajūtas gadījumā ieeja pasākumā tiks liegta!

Informāciju sagatavoja:
Krimuldas muižas sabiedrisko attiecību speciāliste
Vera Grāvīte

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi