Otrdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +18.3℃, R vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-06-26
Pilsētvidē izvietotas kastītes ar maisiņiem suņu ekskrementiem

Jūnija beigās četrās vietās pilsētā – Siguldas pils kvartālā, Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā, Svētku laukumā, kā arī Cēsu un Leona Paegles ielas krustojumā – uzstādītas speciālas kastītes ar biodegradabliem jeb vidē sairstošiem maisiņiem, kuros iedzīvotāji var savākt sava suņa ekskrementus. Iepriekš šajās zonās pastaigas ar suņiem tika ierobežotas, tāpēc turpmāk novadnieki un pilsētas viesi publiski pieejamās vietās aicināti doties ar saviem mājdzīvniekiem un izmantot maisiņus ekskrementu savākšanai, saglabājot tīru un sakoptu pilsētvidi.

Siguldas novada pašvaldības Teritorijas attīstības pārvaldes speciālisti aicina iedzīvotājus kastītes ar maisiņiem lietot saudzīgi un taupīgi, pastaigas laikā ar savu mājdzīvnieku paņemot vienu maisiņu. Atgādinām, ka šie speciālie maisiņi ar suņu ekskrementiem ir utilizējami jebkurā sadzīves atkritumu urnā.

Jau ziņots, ka šā gada sākumā portāls arsuni.lv paziņoja, ka Siguldas novads ir kļuvis par suņiem draudzīgāko novadu Latvijā. Lai paplašinātu mājdzīvnieku īpašniekiem pieejamo dabas parku un publisko teritoriju pieejamību pastaigai ar savu mīluli, pašvaldība arī turpmāk papildinās kastīšu skaitu pilsētas teritorijā.

Ja pamanāt, ka maisiņus nepieciešams papildināt vai kastītēm nepieciešami tehniski uzlabojumi, lūgums par to ziņot, rakstot uz ipasumi@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020