Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, A vējš 4.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-06-29
Siguldā aizvadīts skolotāja Ulda Deisona piemiņas šaha turnīrs

Sestdien Siguldā notika pazīstamā TV diktora un ilggadējā skolotāja Ulda Deisona otrais piemiņas turnīrs. Sacensības pulcēja 18 Vidzemes šahistus no Siguldas, Mālpils, Cēsīm, Limbažiem, Rūjienas un Vangažiem.

Daudzi sacensību dalībnieki varēja sevi atpazīt Ulda Deisona savāktajā unikālajā fotogrāfiju kolekcijā, kurā bija iemūžināti gan mirkļi pie šaha galdiņiem šaha sacensību laikā, gan spēļu pārtraukumos kopā ar tādām Latvijas šaha slavenībām kā Mihails Tāls, Aivars Gipslis, Vladimirs Bagirovs, Aleksandrs Koblencs un daudzi citi.

Turnīra laikā cīņas pie galdiņiem bija spraigas, un uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēdējā kārtā. Ar 5,5 punktiem septiņās kārtās pirmo vietu izcīnīja limbažnieks Ivars Babris, otrais ar 5 punktiem – arī limbažnieks Ivo Saksis, un trešajā vietā ar 5 punktiem – Matīss Mitenieks no Cēsīm. Siguldieši Ivars Jēkabsons un Sandra Harlinska ieņēma vietas uzreiz aiz godalgotā trijnieka, ierindojoties ceturtajā un piektajā vietā.

Turnīra tabula skatāma šeit.

Pēc turnīra Siguldas šaha kluba biedri nolika ziedus Siguldas kapos pie novadnieku-šahistu kapiem, godinot Uldi Deisonu, Alvi Vītoliņu, Mildu Endzelīnu (Lauberti), Robertu Rubīnu un Imantu Urtānu.

Sacensību norisi atbalstīja Siguldas novada pašvaldība.

Informāciju sagatavoja:
sacensību tiesnesis
Visvaldis Gercāns


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi