Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +16.1℃, R vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-06-30
Spēka zāli būs iespēja apmeklēt jebkurā laikā Siguldas Sporta centra darba laikā

No 1. jūlija Spēka zāli būs iespēja apmeklēt jebkurā laikā Siguldas Sporta centra darba laikā, jo apmeklējuma sākumam vairāk nebūs noteikts konkrēts laiks. Tomēr Spēka zāles apmeklējums arī turpmāk būs iepriekš jāpiesaka, zvanot uz tālruņa numuru 25448860 vai rakstot uz e-pasta adresi ssc@siguldassports.lv.

Spēka zālē vienlaicīgi varēs atrasties 30 cilvēki, kā arī joprojām būs jāievēro divu metru distance vienam no otra. Klientu skaits telpās tiek pastāvīgi uzraudzīts un kontrolēts.

Apmeklējot Spēka zāli, klientam ir jāpievērš pastiprināta uzmanība personīgajai higiēnai un savas darbības zonas dezinfekcijai (roku dezinfekcija pie ieejas Siguldas Sporta centrā un Spēka zālē, inventāra dezinfekcija pirms un pēc vingrojuma). Treniņa laikā kā apakšpaklājs netiek izmantots dvielis vai citi materiāli, ar kuriem var radīt papildu riskus sev vai citiem apmeklētājiem. Dvieli var izmantot tikai tam, lai noslaucītu sviedrus pēc vingrinājuma, un to nedrīkst novietot uz citu trenažieru virsmām.

Siguldas Sporta centrs aicina ierasties uz nodarbībām vai treniņiem jau atbilstošā apģērbā, uz vietas pārvelkot tikai apavi, tādējādi samazinot Siguldas Sporta centrā pavadīto laiku. Nepieciešamības gadījumā sporta centrā ir pieejamas ģērbtuves un dušas, kurās drīkst uzturēties ne vairāk kā piecas personas, rekomendētais laiks – ne vairāk kā 15 minūtes.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protoklu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020