Ceturtdiena, 25. februāris
Šodien sveicam: Alma, Annemarija
Laika ziņas: Sigulda +2.7℃, DR vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-07-07
Siguldas pils kvartāla svētkos uzstāsies grupa “QueenTessence”

Siguldas pils kvartāla svētkos, 10. jūlijā, uzstāsies grupa “QueenTessence”, kas kopā ar solistu Rihardu Sauli ir radījuši koncertprogrammu, kura balstīta uz leģendārās britu rokgrupas “Queen” muzikālajiem šedevriem. Koncerta sākums gaidāms plkst. 20.30, un tas notiks Siguldas pils paviljonā.

“QueenTessence” ir koncertšova grupa, kas savos koncertos atklāj “Queen” mūzikas kvintesenci. Katra uzstāšanās ir aizraujošs muzikāls notikums, kas sniedz klausītājiem neaizmirstamu emocionālo un muzikālo pārdzīvojumu. Pavadošo mūziķu un solista Riharda Saules savstarpējā sapratne, mijiedarbība un muzikālais rūdījums veido izcilu grupas skanējumu un emocijām bagātu šovu. Dziedātājs Rihards Saule ir visa esence un centrs, kas dedzina ar savu enerģiju un temperamentu un kuram piemīt harizma, dabīga teatralitāte un lieliska skatuves izjūta.

Britu rokgrupa “Queen” pasauli iekaroja 20. gadsimta 70.–80. gados, kļūstot par vienu no komerciāli veiksmīgākajām grupām populārās mūzikas vēsturē. Rokgrupas atstājusi paliekošu ietekmi rokmūzikas attīstībā, pievienojot tādas vērtības kā “Don’t Stop Me Now,” “Somebody to Love,” “Crazy Little Thing Called Love,” “Under Pressure,” “I want to Break Free” un “Bohemian Rhapsody”. Saukta par visu laiku labāko rokgrupu, izpildot mūziku, ar kuru uzaugušas vairākas paaudzes, grupa “Queen” ir iedvesmojusi un turpina iedvesmot muzikālās apvienības un solo izpildītājus visā pasaulē.

Ieeja – bez maksas.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi