×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +21.9℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-07-07
Siguldā uzsāks Latvijas čempionāta sezonu triālā

25. jūlijā Fischer Slēpošanas centrā notiks Latvijas čempionāta triālā 1. posms. Sacensības pulcēs Baltijas spēcīgākos mototriāla braucējus gan iesācēju un amatieru, gan bērnu un pieaugušo profesionāļu klasēs.

Dienas pirmajā daļā, plkst. 11.00, startēs visas pieaugušo grupas un bērnu grupas “Mini A” un “Mini B”. Trase sastāvēs no dabīgajiem šķēršļiem dabā Lorupes tilta un gravas apkārtnē – gravām, stāviem uzbraucieniem kalnā, upes gultnēm, ūdens krācēm un upes akmeņiem. Līdz ar to šis būs vienīgais Latvijas čempionāta posms, kas sniegs unikālu iespēju izbaudīt pilnībā klasisku triālu. Kopējais aplis sasniegs ap 3 kilometru garumu “Mini B” un “Mini A” grupām un 5 kilometru garumu pieaugušo grupām.

Savukārt pašiem mazākajiem bērniem “Mini C” un “DipDap” grupiņās būs iespēja izvēlēties sev atbilstošāko startēšanas laiku – plkst. 11.00 kopā ar pieaugušajiem vai plkst. 14.00. Trase “Mini C” grupas bērniem sastāvēs no dabīgiem un mākslīgi veidotiem triāla šķēršļiem Fischer Slēpošanas centra teritorijā. Kopējais aplis sasniegs ap 400 metru garumu.

Dienas kārtība pieaugušo grupām (A, C, D, Hobby, Brīvā) un bērnu grupām (“Mini A”, “Mini B”):

  • plkst. 8.30–10.00 – reģistrācija;
  • plkst. 9.00–10.00 – tehniskā kontrole;
  • plkst. 10.30 – dalībnieku sapulce;
  • plkst. 11.00 – pirmā dalībnieka starts;
  • kontroles laiks trasē – 270 minūtes (4,5 stundas).

Dienas kārtība bērnu grupai (“Mini C”, “DipDap”):

  • plkst. 8.30–10.00 un plkst. 13.00–14.00 – reģistrācija;
  • plkst. 10.30 un 13.50 – dalībnieku sapulce;
  • plkst. 11.00 (tiem, kas reģistrējušies no plkst. 8.30 līdz 10.00) un plkst. 14.00 (tiem, kas reģistrējušies no plkst. 13.00 līdz 14.00) – pirmā dalībnieka starts
  • kontroles laiks trasē – 120 minūtes (2 stundas).

Apbalvošana gan pieaugušajiem, gan visām bērnu grupām plānota ap plkst. 17.30.

Pasākumu atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

Pieteikšanās sacensībām norisinās līdz 17. jūlijam, pieteikties var šeit. Sacensību nolikums pieejams šeit.

Dalības maksa – no 10 līdz 30 eiro. Ieeja skatītājiem – bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas Triāla klubs “Minimoto”

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi