Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, R vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-07-09
Svētdien Siguldā notiks Latvijas un Lietuvas čempionāts MTB XCO krosā

Ar labāko sportistu dalību svētdien Fischer slēpošanas centrā notiks “Specialized” Latvijas un Lietuvas čempionāts kalnu riteņbraukšanā (MTB) Olimpiskā krosa (XCO) disciplīnā. Iepriekšējā pieteikšanās sacensībām tīmekļa vietnē www.lrf.lv noslēgsies ceturtdienas vakarā.

Sacensības svētdien norisināsies visas dienas garumā. Dalībnieki pulcēsies Fischer slēpošanas centrā, kur atrodas viena no labākajām XCO krosa trasēm Baltijas valstīs. Centram piešķirts arī nacionālās sporta bāzes statuss.

Pirmais starts tiks dots plkst. 10.00, kad par godalgām sacentīsies U14 un U16 meiteņu, kā arī U16 puišu grupas sportisti. Turpinājumā sekos puišu un U16, un junioru meiteņu sacensības. Sieviešu elites braucējas, tāpat kā amatieru vīru un dāmu konkurenču braucēji sacensības uzsāks plkst. 12.00. Sportiskā kulminācija tiks sasniegta ap plkst. 13.30, kad par Latvijas un Lietuvas čempiona tituliem sacentīsies elites vīri, juniori un jaunāko amatieru grupu sportisti. Diena noslēgsies ar hobija klases braucieniem.

Sacensībās piedalīsies šobrīd visi vadošie abu valstu kalnu riteņbraucēji. Viņu vidū – 2017. gada Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētājs Mārtiņš Blūms, viena no pasaules vadošajām MTB maratonistēm Katazina Sosna, Latvijas MTB maratona čempions Oskars Muižnieks, Latvijas šosejas riteņbraukšanas izlases sportists Māris Bogdanovičs, “ZZK” komandas vadošie braucēji – Rodžers Petaks, Mareks Balodis un Evelīna Ermane-Marčenko un citi augsta līmeņa sportisti.

Ar mērķi veicināt Baltijas valstu savstarpējo vienotību un konkurētspēju, pirmo gadu tiek rīkots Latvijas un Lietuvas apvienotais čempionāts MTB XCO krosā. Sacensības rīko Latvijas Riteņbraukšanas federācija un Lietuvas Riteņbraukšanas federācija. Sacensības notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Sacensību rīkotāji stingri aicina dalībniekus un skatītājus norises vietā ievērot savstarpējo distancēšanos – 2 metri. Rīkotāji pēc finiša dalībniekus, kuri nav iekļuvuši labāko trijniekā savā vecuma grupā aicina laicīgi atstāt norises vietu. Tiks nodrošināti arī roku dezinfekcijas līdzekļi.

Dalības maksa U14, U16, U18 grupām – 5 eiro, Elites, Cycling for all, Master 1,2,3,4,5+ grupām – 10 eiro, hobija klasei – 15 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi