Ceturtdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda, Airisa
Laika ziņas: Sigulda +12.4℃, R vējš 7.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-07-10
Siguldas pagastā atklās āra lasītavu un grāmatu maiņas plauktu

25. jūlijā plkst. 12.00 Siguldas pagasta Kultūras nama pagalmā norisināsies āra lasītavas un grāmatu maiņas plaukta atklāšana “Lasīt var visu!”. Pasākuma organizatori skaidro, ka lasīt var visu – lasīt var ogas, sēnes, ziedus, grāmatas un dzeju, pat informāciju un draugus. Tāpēc iedzīvotāji aicināti atklāšanas pasākumā lasīt dzeju starp notīm, lasīt ogas un ziedus, lasīt savas dvēseles sajūtas.

Pasākuma laikā brīvā gaisotnē un ar kafijas krūzītēm rokās būs iespēja lasīt dzeju kopā ar dzejniecēm Intu Špilleri un Aiju Celmu. Savukārt nošu rakstus lasīs Baiba un Dainis Turki.

Tāpat pasākuma laikā būs iespēja iegādāties, apmainīties un palasīt grāmatas, sarunāties ar dzejniecēm un mūziķiem. Arī turpmāk āra lasītava darbosies labvēlīgu laikapstākļu gadījumā un Siguldas pagasta Kultūras nama darba laikā. Grāmatu maiņas plaukts atradīsies Siguldas pagasta Kultūras nama vestibilā.

Pasākuma apmeklētāji aicināti līdzi ņemt pledus un pašu sarūpētu cienastu.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi