Otrdiena, 4. augusts
Šodien sveicam: Romāns, Romualds, Romualda
Laika ziņas: Sigulda +16.7℃, D vējš 1.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-07-27
Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursā atbalstīti trīs projekti

Siguldas novada pašvaldība ir izvērtējusi Jaunatnes iniciatīvu projektu iesniegumus Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 ​“Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros. Konkursam projektu iesniegumus bija sagatavojušas četras jaunatnes organizācijas, kopā saņemti pieci konkursa pieteikumi. Viena projekta apmērs ir 4600 eiro, projektu iesniegumu atlases rezultātā tika atbalstīti trīs projekta iesniegumi:

► biedrības “Siguldas alternatīvā izglītība” projekts “Esi tagad”
► biedrības “Māksla labsajūtai” projekts “Māksla būt”;
 biedrības “Riga men’s group” projekts “Mana nākotne – mana izvēle”.

Siguldas novada pašvaldība pateicas visiem projektu iesniedzējiem. Ar konkursa uzvarētājiem tuvākajā laikā par līgumu slēgšanu sazināsies projektu koordinators.

Jau ziņots, ka Jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss tiek rīkots, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Projekti ir vērsti uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivācijas palielināšanu turpināt izglītību un viņu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē. Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursus rīko projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” iesaistītās pašvaldības. Patlaban Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotajā projektā “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ir iesaistījušās un atbalstu saņem četras Siguldas novada izglītības iestādes – Mores pamatskola, Allažu pamatskola, Siguldas Valsts ģimnāzija un Siguldas pilsētas vidusskola.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020