Otrdiena, 4. augusts
Šodien sveicam: Romāns, Romualds, Romualda
Laika ziņas: Sigulda +16.4℃, ZR vējš 1.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-07-29
Līdz 31. jūlijam norit reģistrēšanās jaundzimušo godināšanas pasākumam “Esmu dzimis Siguldas novadā”

Vēl tikai līdz 31. jūlijam būs iespēja pieteikties jaundzimušo godināšanas pasākumam “Esmu dzimis Siguldas novadā”, kurā tiks godinātas novadnieku ģimenes, kuru mazuļi piedzimuši no 2020. gada 1. janvāra līdz 30. jūnijam. Patlaban pasākumam pieteikušās vairāk nekā 70 ģimenes.

Īpašo medaļu “Esmu dzimis Siguldas novadā” var saņemt jaundzimušie, kuru pirmā deklarētā dzīvesvieta līdz pasākuma norises dienai ir Siguldas novadā, kā arī vismaz vienam no vecākiem deklarētā dzīvesvietas adrese ir Siguldas novadā ne mazāk kā vienu gadu pirms pasākuma norises dienas. Svinīgā jaundzimušo godināšana norisināsies 16. augustā.

Lai pieteiktos pasākumam, ģimenei, autorizējoties ar internetbankas datiem vai e-parakstu, Siguldas novada pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv jāaizpilda pieteikums. Ģimenes, kuras pieteiksies pasākumam, augusta sākumā saņems ielūgumu, savukārt tās ģimenes, kuras neatbildīs pasākuma nolikumā noteiktajai kārtībai, saņems atteikuma vēstuli uz e-pasta adresi, kura tiks norādīta, aizpildot elektronisko pieteikumu.

Ģimenes, kurām nav iespēju pieteikumu aizpildīt elektroniski, aicinātas to aizpildīt vietās, kur pieejams publiskais dators – pašvaldības Pakalpojumu centrā, Mores un Allažu pagasta pārvaldēs vai kādā no novada bibliotēkām.

Ģimenēm, kuras pasākumu nevarēs apmeklēt, pēc pasākuma norises dienas būs iespēja aizpildīt elektronisku iesniegumu portālā e.sigulda.lv, lai saņemtu monētu pašvaldības Pakalpojumu centrā.

Plašāka informācija par monētu izsniegšanu pieejama pašvaldības Pakalpojumu centrā, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80000388.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020