Sestdiena, 31. oktobris
Šodien sveicam: Valts, Rinalds, Rinalda
Laika ziņas: Sigulda +6.6℃, ZA vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-07-31
Siguldas pils kvartālā būs apskatāma instalācija “Operas koris”

Tieši šajā nedēļas nogalē, no 31. jūlija līdz 2. augustam Siguldas pilsdrupu estrādē un Siguldas pils kompleksā bija paredzēti XXVIII Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki kuros būtu iespēja dzirdēt gan Latvijas, gan pasaules izcilākos operdziedātājus, taču, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, svētki tika pārcelti uz 2021. gadu. Lai radītu un atgādinātu par operas klātbūtni un īpašo nozīmi Siguldā, Siguldas pils kvartālā 1. un 2. augustā tiks izvietota instalācija “Operas koris”, kurā iemiesosies 28 gadu laikā Siguldā un ne tikai iestudēto operu āriju un uvertīru atskaņojumi.

Siguldas pils kvartālā pie Ata Kronvalda pieminekļa tiks izvietoti dažādi tēli, vienojoties “Operas korī”, kas simbolizēs ainu no Starptautisko Siguldas Opermūzikas svētku izrādes. Tāpat “Operas koris” izpildīts 28 gadu laikā Siguldā iestudētos skaņdarbus, kā “Karmena”, “Figaro kāzas”, “Rigoletto”, “Fausts”, “Traviata”, “Dons Žuāns”, “Seviljas bārdzinis” un citas pazīstamas izrādes.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi