×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-07-31
Uzsākta reģistrācija Vienības velobraucienam

Atzīmējot 30 gadu jubileju, 6. septembrī Siguldā norisināsies 30. Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciens. Sacensību starts un finišs tiks dots Cēsu ielā pie Spieķu laukuma, bet Bosch MTB distances starts notiks Turaidas ielā aiz Gaujas tilta. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai tīmekļa vietnē www.velo.lv par epidemioloģiskajai situācijai atbilstošiem drošības pasākumiem un iespējamajām izmaiņām ierastajā sacensību kārtībā, ja tas būs nepieciešams.

Šajā gadā kā allaž notiks sporta šosejas brauciens, kurā sportisti sacentīsies aptuveni 130 kilometru distancē. 48 kilometru distancē Sigulda–Nurmiži–Ratnieki–Gaujmala–Sigulda sacentīsies kalnu divriteņi, bet Tautas brauciens paredzēts aptuveni 40 kilometru garā distancē.

Reģistrēšanās sacensībām notiek līdz 1. septembrim tīmekļa vietnē www.velo.lv. Klātienē to iespējams veikt arī Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6,uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti un saņemot 20% atlaidi. Sacensību dienā, 6. septembri, pieteikties varēs reģistrēšanās telti Svētku laukumā.

Dalības maksa Tautas braucienam līdz 2. augustam: 10 eiro jauniešiem vecumā līdz 18 gadiem un senioriem no 63 gadu vecuma, bet 19 līdz 62 gadus veciem dalībniekiem - 18 eiro. MTB un sporta braucienos: jauniešiem vecumā līdz 18 gadiem – 15 eiro, senioriem no 63 gadu vecuma – 10 eiro, bet sportistiem vecumā no 19 līdz 62 gadiem – 20 eiro. Pēc tam pa periodiem cena pieaugs par pieciem eiro.

Sacensību dienā plānoti satiksmes ierobežojumi, par kuriem informēsim drīzumā Siguldas novada pašvaldības informatīvajos kanālos.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi