Otrdiena, 4. augusts
Šodien sveicam: Romāns, Romualds, Romualda
Laika ziņas: Sigulda +16.7℃, D vējš 1.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-07-31
Šonedēļ Siguldas novadā: “Rāmi Riti”, “Saulrieta dziesmas” koncerti, ģimenes svētki un citi pasākumi

Šajā nedēļas nogalē norisināsies vairāki noskaņu koncerti, kuros būs iespēja ne tikai ļauties balsu, kokles, ģitāras, stabules, flautas, perkusiju un citu instrumentu krāsu plūdumam saulrieta koncertā “Rāmi Riti”, bet arī Jāņa Lūsēna un Mārtiņa Brauna saspēlēm gan no komponistu ļoti populāriem, gan arī pavisam maz zināmiem skaņdarbiem koncertā “Saulrieta dziesmas”. Tāpat ģimenes ar bērniem aicinātas izzinošā un atraktīvā gaisotnē apmeklēt ģimeņu svētki “Šodien Turaidas muiža pieder bērniem! – Vai Tu zini, kas ir tikums?”, kā arī radošās darbnīcas un Liepājas Ceļojošā leļļu teātra “Maska” izrādi “Var gadīties, ka atgadās tev diena neparasta”.

Piektdien, 31. jūlijā

 • Plkst. 20.00 Muzikālās apvienības “Rāmi Riti” saulrieta koncerts Zaļās Villas kvartāla vasaras dārzā.
  “Rāmi Riti” ir apvienojušies mūziķi no dažādiem muzikāliem projektiem, kurus šajā sastāvā vieno tautasdziesma. Apvienības mūzikā tautasdziesmas savijas ar latviski meditatīvu muzikālu skanējumu.
  Biļetes cena – 15 eiro. Biļetes var iegādāties tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv.

Sestdien, 1. augustā

 • Plkst. 12.00 Kapusvētki Siguldas pilsētas kapsētā.
  Lai iedzīvotājiem būtu ērtāk nokļūt Siguldas pilsētas kapsētā, no Siguldas autoostas plkst. 11.00 aties mikroautobuss, kurā, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, varēs pārvietoties bez maksas. No Siguldas pilsētas kapsētas pieturvietas autobuss atceļā uz pilsētas centru dosies plkst. 13.30.
 • Plkst. 21.00 Koncerts “Saulrieta dziesmas” ar Jāni Lūsēnu un Mārtiņu Braunu Siguldas pilsdrupu estrādē.
  Paši komponisti ar smaidu sevi nodēvējuši par “huligāna un romantiķa tandēmu”, un abu spilgtās personības izpaužas gan skaņdarbos, gan improvizācijās, gan patiesā muzicēšanas kaislē. Šāda sadarbības forma esot nebijusi, interesanta un bagātinoša abiem, savukārt klausītājiem ir unikāla iespēja dzirdēt saspēles gan no komponistu ļoti populāriem, gan arī pavisam maz zināmiem skaņdarbiem.
  Biļetes cena – 15. eiro. Siguldas novada ID karšu īpašniekiem – 20% atlaide.

Svētdien, 2. augustā

 • Plkst. 15.00 Svētki ģimenēm “Šodien Turaidas muiža pieder bērniem!” Turaidas muzejrezervātā.
  Ģimenes ar bērniem aicinātas apmeklēt ģimeņu svētki “Šodien Turaidas muiža pieder bērniem! – Vai Tu zini, kas ir tikums?”, kuros kopīgi caur spēlēm, dalību radošajās darbnīcās un ekspozīciju stāstiem muižas saimnieciskajā centrā būs iespēja noskaidrot, kas ir tikumi, kādi tie bija muižas laikos un kādi tie ir tagad. Svētki noslēgsies plkst. 17.00 ar Liepājas Ceļojošā leļļu teātra “Maska” izrādi.
  Ieejas biļetes cena no 0,70 līdz 6 eiro, ​Siguldas un Krimuldas novada iedzīvotāju ID karšu īpašniekiem ieeja pasākumā – bez maksas.

 

Atgādinām, ka kultūras centrā “Siguldas devons” līdz 2. augustam apskatāma izcilā latviešu ainavista Alekseja Naumova darbu izstāde “Pasaules ainavas”. Izstādi iespējams aplūkot laikā no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 līdz 18.00 un nedēļas nogalē no plkst. 11.00 līdz 16.00.

 

Foto: Gints Gabrans

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020