Ceturtdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda, Airisa
Laika ziņas: Sigulda +12.7℃, ZR vējš 7.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-08-05
Koncertu ciklu “Ainavas melodijas” noslēgs koklētāja Laima Jansone

Krimuldas muižas terasē piektdien, 28. augustā, plkst. 19.00 koncertu ciklu “Ainavas melodijas” noslēgs latviešu koklētāja Laima Jansone. Koncerts norisināsies Krimuldas muižas terasē.

Laima Jansone ir koklētāja, kuras mūzikā būtisku lomu spēlē improvizācija, mijiedarbība starp meditatīvo un impulsīvo, seno un mūsdienīgo. Savu skatuvisko darbību Laima Jansone uzsākusi 2011. gadā līdz ar pirmā solo albuma “Sidrabs” izdošanu. Šobrīd aktīvi darbojas gan kā soliste akustiskās mūzikas virzienā, gan elektroniskās mūzikas apvienībā “ZeMe”, labprāt sadarbojas ar laikmetīgās dejas horeogrāfiem un izrāžu veidotājiem. Laima Jansone uzstājusies lielākajās Latvijas koncertzālēs, kā arī viesojusies gan ar koncertiem, gan meistarklasēm Japānā, Ķīnā, Austrālijā, ASV, Beļģijā, Itālijā, kā arī citviet.

Biļetes cena – 20 eiro (vietu skaits ierobežots). Biļeti iespējams rezervēt, zvanot uz tālruņa numuru 29111619. Lietus gadījumā koncerts notiks muižas iekštelpās.

Informāciju sagatavoja:
Krimuldas muižas sabiedrisko attiecību speciāliste
Vera Grāvīte

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi