Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +13℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-08-06
Notiks “Yonex” Latvijas apvienotās badmintona līgas finālsacensības

Sestdien, 8 augustā, plkst. 9.00 Siguldas Sporta centrā norisināsies “Yonex” Latvijas apvienotās badmintona līgas sacensību seriāla finālsacensības, kurās piedalīsies 75 labākie spēlētāji, cīnoties par kopējo balvu fondu piecās spēļu kategorijās un trijās meistarības grupās. Sacensību organizatori informē, ka drošības nolūku dēļ sacensības norisināsies slēgti.

Sacensībās meistarīgākie spēlētāji sacentīsies A grupā vīriešu un sieviešu vienspēlēs, vīriešu un sieviešu dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.

Finālsacensības noslēgsies 19. septembrī, kad spēkiem mērosies B un C grupas mazāk pieredzējuši spēlētāji vienspēlēs un dubultspēlēs.

Kopumā sezonas garumā sacensībās startējuši vairāk nekā 190 spēlētāji no astoņām valstīm, un šis ir plašākais vairāku posmu sacensību seriāls Latvijā. Sacensības organizē Siguldas badmintona klubs; tās notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi