Otrdiena, 11. maijs
Šodien sveicam: Milda, Karmena, Manfreds
Laika ziņas: Sigulda +23.5℃, D vējš 5.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-08-07
Mores pagasta svētkos atklās jaunu ugunskura vietu

15. augustā jau septīto reizi tiks svinēti Mores pagasta svētki “Satiksimies Morē!”, kas arī šogad tiks aizvadīti ar dažādām aktivitātēm gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem. Svētku laikā ap plkst. 19.00 pirms Brāļu Auzānu un “Slavenā Jersikas orķestra” koncerta pie Mores brīvdabas estrādes tiks atklāta jaunizveidotā ugunskura vieta, simboliski iededzot liesmu un suminot ugunskura vietas darinātājus un atbalstītājus.

Mores pagasta Tautas nama vadītāja Sintija Laizāne atklāj, ka iecere par ugunskura vietu radās 2018. gadā Mores pagasta dārzniecei Sanitai Brēmanei. Pērn, veidojot estrādi, tika izlemts, ka šajā gadā taps arī ugunskura vieta. Ņemot vērā, ka pēc Mores estrādes būvniecības darbiem palika pāri ugunskura vietai nepieciešamie būvniecības materiāli, papildus bija jāsagādā tikai akmeņi. Tie tika vesti, nesti un velti no blakus esošajiem tīrumiem. Ugunskura vietas izveides galvenais darbu vadītājs un darītājs bija Aigars Jegorovs. Vietas izveidē aktīvi piedalījās arī Paeglīšu ģimene un Artūrs Kirkils.

Patlaban atpūtas vietā ir iekārtoti soliņi, sniedzot iespēju ikvienam izbaudīt vietas īpašo burvību.

 

Svētkos var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi