Trešdiena, 28. oktobris
Šodien sveicam: Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-08-07
Aicina baudīt sarunas, mūziku un dzeju pasākumā “Bez scenārija”

Piektdien, 7. augustā, plkst. 20.30 Siguldas pils paviljonā apmeklētāji aicināti baudīt sarunas, mūziku un dzeju pasākumā “Bez scenārija” kopā ar Dailes teātra aktieri Artūru Skrastiņu un Jaunā Rīgas teātra aktieri Andri Keišu, kuri dodas ciemos pie siguldieša Valtera Krauzes, kompānijā uzaicinot arī talantīgo pianistu Romānu Vendiņu.

Lai gan skatuves meistari, kursabiedri, draugi – Artūrs Skrastiņš un Andris Keišs – katrs pārstāv savu teātra templi, abu radošie ceļi pirmo reizi krustojušies jau skolas laikā, daiļrunāšanas konkursa finālā. Toreizējo konkursa uzvarētāju uzzināsi burvīga vasaras vakara sarunās par studiju gadiem un X paaudzes ceļu, par teātri un kino, par dzīvi un lauku darbiem, par to, ko draugi var izrunāt un izdziedāt tikai bez iepriekš sagatavota scenārija.

Ieeja – bez maksas.

Pasākuma laikā darbosies restorāna “Kungu Rija” vasaras terase un “Siguldas saldējums” kafejnīca.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi