Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.4℃, DA vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-08-10
Notiks “S!-Velo 2020” sacensību seriāla otrais posms

Ceturtdien, 13. augustā, plkst. 18.00 Fischer Slēpošanas centrā notiks 2. posms riteņbraukšanas seriālā pieaugušajiem un bērniem “S!-Velo 2020”. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis riteņbraukšanas iemaņas. Dalībnieki startēs 22 grupās un veicamās distances būs no 400 metriem līdz pat 15 kilometriem atkarībā no sportotāju vecuma un fiziskās sagatavotības.

Sacensību otrajā posmā 15 kilometru MTB trasē ir nelielas izmaiņas maršrutā, jo pļavās pie Gaujas ir izvietots mobilais ganāmpulks. Aktuālais maršruts ir pieejams šeit. Kartē izsvītrotā trases daļa nav šķērsojama.

“S!-Velo 2020” sacensību otrajā posmā plānots brīvais starts. Mazākie SV Vikingu dipu dapu, SV-6, SV-8 un SV-10 dalībnieki startēs no plkst. 18.00 līdz 18.45 un veiks savas vecuma grupas atbilstošo garuma distanci. Pārējie grupu dalībnieki varēs startēt no plkst. 18.45 līdz 19.30.

Sacensībām iespējams reģistrēties šeit. Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē, tiek piešķirta atlaide.Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem dalībai sacensībās – 10% atlaide. Sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki.

Sacensību seriālu “S!-Velo 2020” organizē SIA “Siguldas Sporta serviss” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.

Plašāka informācija aplūkojama sacensību nolikumā.

Trešais un noslēdzošais sacensību seriāla posms paredzēts 10. septembrī.

Informāciju sagatavoja:
SIA “Siguldas Sporta serviss”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Santa Bludova

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi