Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, DR vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-08-25
Siguldas Sporta skolā notiks projekta “Nāc sportot!” nodarbības

Biedrība “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība”, īstenojot projektu “Nāc sportot!”, septembrī 60 iesācējus un bērnus no maznodrošinātām ģimenēm vecumā no 7 līdz 14 gadiem iepazīstinās ar vairākiem sporta veidiem, kā arī sniegs informāciju par iespējām uzsākt regulāras sportiskās aktivitātes Siguldas Sporta skolā vai Siguldas novada sporta biedrībās un klubos. Plānots, ka 23. septembrī plkst. 18.00 Siguldas Sporta skolas zālē tiks organizēts atvērtais basketbola treniņš, 24. septembrī plkst. 18.00 turpat notiks atvērtais badmintona treniņš, savukārt 29. septembrī plkst. 18.00 Svētku laukumā notiks atvērtais orientēšanās treniņš. Vecākiem ir iespēja pieteikt bērnu dalībai vienā vai vairākos atvērtajos treniņos, zvanot uz tālruņa numuru 22022898.

Projekts “Nāc sportot!” tiek īstenots Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) projektu konkursa “Fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida popularizēšana Eiropas Sporta nedēļas 2020 ietvaros” un Eiropas Sporta nedēļas Centrālā pasākuma organizēšanas konkursa ietvaros. Finansējums 385 eiro apmērā tika piešķirts arī biedrībai “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība” projekta “Nāc sportot!” realizēšanai.

Latvijas Sporta federāciju padome jau trešo gadu rīko projektu konkursu “Fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida popularizēšana Eiropas Sporta nedēļas 2020 ietvaros”. Pieteikšanās konkursam noslēdzās 8. jūlijā, kopumā LSFP sekretariātā saņemti 46 pieteikumi. Saņemtie pieteikumi tika izvērtēti saskaņā ar konkursa nolikumu un tajā noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem, kā rezultātā apstiprināta finansiāla atbalsta piešķiršana 32 sporta pasākumu rīkošanai, kurus īstenos 30 sporta organizācijas un individuāli – divi treneri.

Konkursa mērķis ir Sporta nedēļas laikā finansiāli atbalstīt projektus – sporta pasākumus, lai pievērstu sabiedrības uzmanību un uzlabotu zināšanas par veselīgu un fiziski aktīvu dzīvesveidu, popularizējot sportiskas aktivitātes un tādējādi mazinot mazkustīgu dzīvesveidu, plānojot sporta aktivitātes, atvērtos treniņus, meistarklases, seminārus, dodot iespēju uzzināt par sportošanas veidiem, kā arī izmēģināt tos.

Eiropas Sporta nedēļas aktivitāšu primārā mērķauditorija ir personas, kuras nenodarbojas ar sportu un fiziskām aktivitātēm un neapmeklē sporta un fitnesa klubus vai dara to neregulāri – visu vecuma grupu cilvēki, ieskaitot bērnus un jauniešus, kā arī seniorus.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi