Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.5℃, ZA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-08-26
Notiks maratona skrējiens un nūjošanas pārgājiens Sigulda–Līgatne–Sigulda

Veicinot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, sestdien, 29. augustā, plkst. 11.00 Siguldas pils kvartālā tiks dots starts pirmajam maratona skrējienam maršrutā Sigulda–Līgatne–Sigulda (42 kilometru distance). Dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī 20 kilometru zelta vidusceļa distancē Līgatne–Sigulda ar startu Līgatnes dabas takās, savukārt ģimenes ar bērniem un īso distanču cienītāji varēs piedalīties 5 kilometru distancē Siguldas pils kvartāla apkārtnē. Reģistrēties sacensībām iespējams šeit. Sacensības vienlaikus būs arī labdarības pasākums – katrs eiro no pieteikuma tiks ziedots biedrībai “Cerību spārni” tās rīkoto aktivitāšu cilvēkiem ar invaliditāti atbalstam.

Stiprinot sporta un kultūras saiti ikdienā, sacensību laikā norisināsies līdz šim pasaulē nebijis notikums – skrējiens ar tubu. Sacensību organizatori konkursa kārtībā aicina pieteikties divus apzinīgus interesentus, kuriem piecu stundu laikā no Līgatnes līdz Siguldai ejot vai skrienot būs jānogādā orķestra ritma un harmonijas jaunākais pūšamais instruments – tuba. Tā kļūs par šī pasākuma ceļojošo instrumentu arī turpmākos gadus. Pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi info@bulta.lv. Tālrunis informācijai 22003310.

Visas dienas garumā Siguldas pils kvartālā norisināsies labāko sveikšana un dzīvās mūzikas pauzes, kurās uzstāsies Siguldas pagasta pūtēju orķestris Ginta Kalniņa vadībā, Līgatnes pūtēju orķestris Anatolija Terentjeva vadībā, kvintets “Acumirklis” ar Siguldā uzaugušo trompetistu Aivaru Osīti. Tāpat būs iespēja baudīt Rīgas Doma kora skolas džeza ansambli.

Sacensības organizē biedrība “Sporta, kultūras un izglītības atbalsta punkts TORNIS”, ievērojot valstī noteiktos Covid-19 izplatības ierobežojošos noteikumus.

Tālrunis informācijai 22003310, e-pasts – info@bulta.lv. Papildu informācija par pasākuma norisi un nolikums aplūkojams šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi