Ceturtdiena, 22. oktobris
Šodien sveicam: Īrisa, Irīda, Airisa
Laika ziņas: Sigulda +12.7℃, ZR vējš 7.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-08-28
Sestdien notiks Siguldas jauktā kora “Spārni” koncerts

Tuvojas rudens un Siguldas novada amatiermākslas kolektīvi gatavojas atsākt mēģinājumus. Viens no tiem – Siguldas jauktais koris “Spārni” – ir nolēmis ieskandināt jauno sezonu ar koncertu pie kultūras centra “Siguldas devons” sestdien, 29. augustā, plkst. 15.00.

Koncerts notiks brīvā dabā pie kultūras centra galvenās ieejas – vietā, kas jau pārbaudīta un atzīta par kora skanējumam piemērotu.

Kora “Spārni” koncertā klausītājus priecēs Raimonda Tigula, Valta Pūces, Jāņa Lūsēna, Artura Maskata un arī ārvalstu komponistu mūzika.

Uz koncertu aicināti visi, kam sirdij tuva kora mūzika. Īpaši tiek gaidīti arī dziedot gribošie siguldieši, jo koris “Spārni” diriģentes Līgas Ādamsones vadībā aicina pievienoties savām rindām jaunus dziedātājus visās balsu grupās.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi