Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.7℃, R vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-09-07
Notiks “S!-Velo 2020” sacensību seriāla noslēdzošais posms

Ceturtdien, 10. septembrī, no plkst. 17.30 līdz 19.20 Fischer Slēpošanas centrā tiks dots starts ģimeniskākā riteņbraukšanas sacensību seriāla “S!-Velo 2020” noslēdzošajam posmam, kurā tiks noskaidroti šīs sezonas ātrākie kopvērtējuma riteņbraucēji un sadalīti “S!-Velo 2020” kausi.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis riteņbraukšanas iemaņas. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 22 grupās un veicamās distances būs no 400 metriem līdz pat 15 kilometriem, atkarībā no sportotāju vecuma un fiziskās sagatavotības.

Trešajā un noslēdzošajā sacensību posmā plānots brīvais starts. Mazākie SV Vikingu dipu dapu dalībnieki startēs no plkst. 18.40 līdz plkst. 19.20 un veiks 400 metru distanci (2x200 metri stadiona aplī). Pārējie grupu dalībnieki varēs startēt no plkst. 17.30 līdz plkst. 18.40, un veiks savas vecuma grupas atbilstošo garuma distanci.

Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē līdz 9. septembra plkst. 17.00, dalībnieks iegūs atlaidi dalības maksai.Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem dalībai sacensībās – 10% atlaide.

Sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki.

Reģistrācija un sacensību nolikums pieejams šeit.

Sacensību seriālu “S!-Velo 2020” organizē SIA “Siguldas Sporta serviss” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.


 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi