Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 30. jūlijs
Šodien sveicam: Valters, Renārs, Regnārs
Laika ziņas: Sigulda +18.6℃, DR vējš 7.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-09-08
“Siguldas devons” aicina improvizētā ceļojumā uz poētisko Krieviju

Laikā, kad ierastā ceļošana vēl nezināmu laiku ir ierobežota, kultūras centrs “Siguldas devons” aicina doties improvizētā ceļojumā, sasniedzot dažādus kultūras galamērķus. 18. septembrī plkst. 19.00 ceļojums vedīs uz poētisko Krieviju. Tas būs unikāls ceļojums laikā un sajūtu telpā kopā ar Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra talantīgo aktieri un komponistu Maksimu Buseli, harizmātisko pianistu Romānu Vendiņu, Latvijas Kultūras akadēmijas Laikmetīgās dejas mākslas studenti Milenu Paviļču un aizrautīgo stāstnieku Valteru Krauzi.

Ceļotājus apburs smeldzīgas romances, sveces un dzeja. Čehova kaislības un Tolstoja spalvas radītās likteņu drāmas atmodinās visnoslēptākās sajūtas. Anna Kareņina, Čaikovskis un Gulbju ezers, mūzika, deja, stāsti un vīns – neparastais piedzīvojums aizvedīs skatītājus tieši 19. gadsimta Krievijas sirdī.

Izvēlies ceļot ar draugiem, ģimeni vai vienatnē – ikvienam apmeklētājam ir iespēja sajust sev piemērotāko ceļošanas veidu un pievienoties kopīgā ceļojumā.

Ceļojuma biļetes cena ir 25 eiro, Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide. Biļeti iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra “Siguldas devons” biļešu kasē vai rezervēt ar izpirkšanas termiņu, zvanot uz tālruni 66117114.


 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2021