×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +26.3℃, D vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-09-08
Siguldas Sporta centrā basketbola treniņu vadīs Renārs Zeltiņš

Šodien, 8. septembrī, plkst. 18.00 Siguldas Sporta centrā notiks nodibinājuma “R.R. fonds” organizētais atvērtais basketbola treniņš Renāra Zeltiņa – savulaik divkārtēja Latvijas čempiona basketbola kluba “Ventspils” rindās, tagad Latvijā iecienīta raidījumu un pasākumu vadītāja – vadībā.

Šis būs astotais un vasaras sezonu noslēdzošais atvērtais treniņš ar Latvijas basketbola elites piedalīšanos. Vasaras gaitā pie Siguldas jauniešiem viesojās Mārtiņš Gulbis, Kristaps Janičenoks, Kaspars Mājenieks, Jānis Blūms, Raimonds Feldmanis, Kitija Laksa un Žanis Peiners.

Treniņš ar Renāru Zeltiņu pieejams visiem interesentiem bez maksas, bet ar iespēju ziedot nodibinājumam “R.R. fonds”. Pieteikšanās treniņam norisinās pie fonda dibinātāja Raimonda Rudzāta, rakstot ziņu lietotnē “Whatsapp” uz tālruņa numuru 26368545.

Vasaras gaitā fonds ziedojumos savācis vairāk nekā 2600 eiro, un par šiem līdzekļiem atbalstu saņēmuši deviņi Siguldas novada bērni ar ne tiem vieglākajiem sadzīves apstākļiem. Pieci bērni saņēmuši atbalstu basketbola apguvē, trīs – futbola apguvē, kā arī viens bērns – mākslas apguvē. Septiņus no deviņiem atbalsta saņēmējiem izraudzījās Siguldas novada Sociālais dienests, savukārt divus ieteica Siguldas Sporta skola. Lēmumus par ziedojumiem pieņēma “R.R. fonds” valde: Raimonds Rudzāts, Alise Rozīte, Āris Saulītis.

Informāciju sagatavoja:
Nodibinājums “R.R. fonds”

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi