Sestdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +9.1℃, ZR vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-09-09
Siguldā norisināsies trešais zaļā dzīvesveida festivāls “GreenFest ’20”

“Domā zaļi, rīkojies viedi, dzīvo veselīgi” – ar šādu aicinājumu jau trešo gadu Zaļās Villas kvartālā notiks zaļā dzīvesveida festivālu “GreenFest ’20”, kas šogad norisināsies no 2. līdz 4. oktobrim. Pasākuma galvenā ideja ir pievērst siguldiešu un apkārtnes iedzīvotāju uzmanību ekoloģijas un vides tēmām Siguldā, Gaujas Nacionālajā parkā (GNP), kā arī Latvijā un pasaulē kopumā. Šā gada “GreenFest” galvenais mērķis ir turpināt publisku diskusiju, lai GNP teritorijā nākotnē atļautu saimniekot tikai pēc dabai draudzīgām, bioloģiskām saimniekošanas metodēm, kā arī veicināt ikviena cilvēka interesi un iesaisti zaļa un ilgtspējīga dzīvesveida praktizēšanai ikdienā.

Pasākuma laikā ikviens interesents tiek aicināts uz ekspertu un nozares līderu diskusijām, lekcijām un pieredzes stāstiem par vērtīgu un veselīgu uzturu, apskatot to no dažādām ēšanas sistēmām, par indēm jeb “klusajām slepkavām”, ar kurām var sastapties ikdienā, permakultūru kā dzīves dizainu, zero waste dzīvesveidu, pārtikas atkritumu pārstrādi pilsētvidē, nākotnes izglītības tendencēm un citām tēmām.

Sestdien, 3.oktobrī, plkst. 15.00 diskusiju panelī BIO GNP no uzņēmējdarbības viedokļa piedalīsies GNP pilsētu vadība – Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, Cēsu novada domes vadība, Vidzemes plānošanas reģiona vadība, kā arī vairāki Latvijā labi zināmi un pieredzējuši uzņēmēji un eksperti. Pirms šī diskusiju paneļa plkst 13.30 būs saruna mūzikā ar dabas cilvēku, novadnieku Kārli Kazāku.

Kvartāla teritorijā pasākuma laikā darbosies veselīgu ēdienu bufetes, bioloģisku un dabīgu produktu tirdziņš, īpaši izceļot Gaujas Nacionālajā parkā esošās bioloģiskās saimniecības. Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties vides darbnīcās, meistarklasēs, notiks jogas un apzinātas dejas nodarbības, izstādes. Katra “GreenFest ’20” diena noslēgsies ar koncertiem un dejām.

Plašāka “GreenFest ‘20” programma pieejama Zaļās Villas kvartāla Facebook lapā.

Zaļā dzīvesveida festivālu “GreenFest ‘20” atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi