Sestdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +9.2℃, ZR vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-09-14
16. septembrī Zinātnes ielā 7 un Institūta ielā 5A tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde

AS “Sadales tīkls” informē, ka trešdien, 16. septembrī, sakarā ar plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā Zinātnes ielā 7 un Institūta ielā 5A tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde līdz aptuveni plkst. 17.00.

Šajā dienā Siguldas novada pašvaldības administrācija Zinātnes ielā 7 – Teritorijas attīstības pārvaldes speciālisti un Būvniecības kontroles nodaļas speciālisti, kā arī Siguldas novada pašvaldības Sociālais dienests darbu veiks attālināti, tādēļ aicinām sazināties ar atbildīgo speciālistu, rakstot uz viņa e-pasta adresi. Atsevišķi pakalpojumi var nebūt pieejami.

Atgādinām, ka pašvaldības pakalpojumu saņemšanai iespējams izvēlēties neklātienes formu, aizpildot pieteikumus pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, kur pieejami arī pašvaldības pakalpojumu apraksti.

Siguldas pagasta Kultūras namā 16. septembrī nebūs iespējas apmeklēt retro velo izstādi “Visa dzīve vienā divritenī”. Savukārt deju grupu nodarbības, kas paredzētas vakarpusē, notiks.

Sociālā uzņēmuma “Visi Var” labdarības veikala telpas Institūta ielā 5A būs atvērtas.

Norādītais elektroenerģijas piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no remonta darbu ilguma. Neprognozējamu gadījumu dēļ elektroenerģijas atslēgums var arī nenotikt. Elektroenerģijas piegāde var tikt atjaunota pirms norādītā laika.

AS “Sadales tīkls” atvainojas par sagādātajām neērtībām!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi