×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-09-24
Siguldā diskutē par priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku samazināšanu

Aizvadītajā nedēļā Siguldas Valsts ģimnāzijā ES projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros tika organizētas radošās darbnīcas pašvaldības darbiniekiem “Preventīvais darbs un starpinstitūciju sadarbība priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku samazināšanai”.

Darbnīcās piedalījās Siguldas novada pašvaldības izglītības iestāžu direktori un projekta koordinatori, pārstāvji no Siguldas novada Jaunrades centra, bāriņtiesas, pašvaldības policijas, Izglītības pārvaldes un Sociālā dienesta.

Darbnīcas vadīja Rīgas domes Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja un projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” vecākā eksperte Anita Pēterkopa. Darbnīcu laikā pieredzē dalījās arī Cēsu Jaunās pamatskolas direktors un Izglītības kvalitātes valsts dienesta pārstāvis Ivo Rode. Par projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” īstenošanas gaitu Siguldas novada pašvaldībā informēja projekta koordinatore Gunita Romanovska.

Četru stundu garumā pašvaldības darbinieki dalījās pieredzē, modelēja un plānoja, kā efektīvāk savstarpēji sadarboties, lai mazinātu skolēnu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riskus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi