Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, DR vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-09-29
Norisināsies Latvijas orientēšanās kausa posms “Siguldas rudens”

Sestdien, 3. oktobrī, Krimuldas muižas apkārtnē, plkst. 12.00 tiks dots starts Latvijas orientēšanās kausa sacensību posmam “Siguldas rudens”. Sacensībās 40 grupu konkurencē tiks noskaidroti labākie individuālie sportisti ar kopējo startu.

Tieši šajā apvidū – Vikmestes upītes gravā – tradicionālās sacensības “Siguldas rudens” norisinājās arī pirms 30 gadiem. Šogad distance vedīs arī līdz Gūtmaņalai un Turaidai. Dalībniekiem būs iespēja pabūt tādos dabas objektos kā Vikmestes pilskalns, Krimuldas pilsdrupas, Rata un Taurētāju kalns. Jāpiezīmē, ka apvidus bagāts ar dabas takām un augstuma starpību tajās līdz 90 metriem.

Sacensību dienā no plkst. 10.00 līdz 11.30 starta zonā (Jāņa kaktā) norisināsies pieteikšanās un reģistrēšanās sacensībām. Plkst. 11.40 notiks sacensību atklāšana, bet plkst. 12.00 – kopējais starts. Apbalvošana plānota plkst. 14.00.

Sacensībām līdz 1. oktobrim iespējams pieteikties elektroniski tīmekļa vietnē www.ba2.lv. Sacensību organizatori informē, ka sacensību dienā varēs pieteikties tikai uz brīvajām vietām katrā grupā viens dalībnieks vai Open grupām. Dalības maksa – no 3 līdz 15 eiro.

Plašāka informācija un sacensību nolikums aplūkojams šeit. Sacensības organizē Latvijas orientēšanās federācija, biedrība “A2”; sacensības tiek rīkotas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Orientēšanās federācijas
sabiedrisko attiecību daļas pārstāvis
Jānis Lazdāns


 Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi