Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, A vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-10-02
Notiks džudo sacensības bērniem “Judo Friends”

Šajā nedēļas nogalē, 3. oktobrī, plkst. 10.00 Siguldas 1. pamatskolas mazajā zālē norisināsies “Judo Friends” līgas sacensības bērniem. Sacensības tradicionāli notiks draudzīgā noskaņā, tajās piedalīsies dalībnieki divās vecuma grupās (4–6 un 7–14 gadu vecuma grupas) no Siguldas, Valmieras, Rīgas un Saldus.

Šoreiz sacensībās nedaudz mainīti noteikumi, lai ikviens, kas startē, būtu ieguvējs. Ja ierastās džudo sacensībās uzvarēt pretinieku var ar vienu rezultatīvu metienu, kas tiek novērtēts ar 10 punktiem (IPPON), tad šajās sacensībās uzvarēs tas cīkstonis, kurš cīņas laikā iegūs vairāk novērtētu metienu.

Jaunākajiem dalībniekiem vecumā no četriem līdz sešiem gadiem šīs sacensības notiks cīņu rotaļu formātā: “Cīņas par astītēm”, “Cīņa par bumbu” un “Sumo”.

Sacensībās tiks apbalvoti visi sacensību dalībnieki.

Sacensības notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi