×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-10-06
Iespēja pieteikties līdzfinansējumam sporta pasākumu organizēšanai 2021. gadā
Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde aicina līdz 15. oktobrim iesniegt pieteikumus finansējumam sporta pasākumu organizēšanai 2021. gadā. Pieteikumi iesniedzami saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības domes iekšējo noteikumu “Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā” IV nodaļu, kurā noteiktas arī attiecināmās un neattiecinās pašvaldības finansējuma izmaksas, kā arī citi nosacījumi.

Pasākumu pieteikuma forma pieejama šeit.

Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde informē, ka līdz 15. oktobrim sportisti vai viņu pārstāvji var iesniegt pieteikumus naudas balvām par augstiem sasniegumiem sportā par periodu no 2019. gada 1. oktobra līdz 2020. gada 30. septembrim, kas tiek piešķirtas saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības domes 2019. gada 19. decembra iekšējiem noteikumiem Nr. 16/2019 “Par naudas balvu un finansējuma piešķiršanu par Siguldas novada sportistu augstiem sasniegumiem sportā”.

Lai nodrošinātu Siguldas novada sporta nozares statistikas datu uzskaiti, aicinām Siguldas novada sporta organizācijas – gan Siguldas novadā reģistrētās, gan tās, kuras aktīvi darbojas Siguldas novadā, – līdz 15. oktobrim iesniegt Sporta pārvaldei Statistikas datu aptaujas tabulu, kas pieejama šeit.

Pašvaldības iekšējie noteikumi, sporta pasākumu finansējuma pieteikuma veidlapa un Statistikas datu aptaujas tabula pieejami, arī interesējoties pašvaldības Sporta pārvaldē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi