×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-10-09
Pārcelts: Jaunieši aicināti piedalīties veselīga uztura meistarklasē

Jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis” norisināsies uztura meistarklases jauniešiem. Meistarklases vadīs Gita Ignace – sertificēta uztura speciāliste ar 10 gadu pieredzi. Meistarklašu galvenais mērķis ir jauniešus iedvesmot ikdienā piedomāt par veselīga dzīvesveida būtisko nozīmi, kā arī pierādīt, ka veselīgi gatavot nav grūti. Iepriekš paredzēto nodarbību ciklu vietā meistarklases norisināsies Siguldas novada skolās pēc skolēnu mācību rudens brīvlaika. Par precīzāku norises laiku un vietu meistarklašu organizatori vēl ziņos.

Pirmajā nodarbībā jaunieši varēs gūt atbildes uz jautājumiem par to, kā iedvesmoties ikdienas steigā piedomāt par veselīga dzīvesveida būtisko nozīmi un kā veselīgi gatavot sev. Tiks skaidrotas biežākās uztura kļūdas jauniešu vidū un pārrunāts, kādi ir svarīgākie uztura principi un kādus produktus nepieciešams iekļaut maltītēs. Apspriesta tiks arī aktuālā tēma – kas ir cukura atkarība, tās fizioloģiskie un emocionālie mehānismi. Savukārt meistarklasē jaunieši varēs pagatavot veselīgu našķi bez pievienota cukura.

Otrajā nodarbībā tiks runāts par to, kas ir apzināta ēšana un kas – “autopilota” ēšanu, kā veidojas emocionālais ēdājs un kā efektīgāk mainīt ieradumus. Sekos arī preventīvi ieteikumi, praktiski vingrinājumi jaunu paradumu veidošanā. Turpretī meistarklasē jaunieši varēs izveidot savu “lunch box”.

Dalība meistarklasēs ir bez maksas, taču tai iepriekš ir jāpiesakās, rakstot uz e-pasta adresi maksalabsajutai@gmail.com vai sūtot īsziņu uz tālruņa numuru 29342475.

Veselīga uztura meistarklases jauniešiem tiek organizētas projekta “Māksla būt” ietvaros. To realizē biedrība “Māksla labsajūtai” sadarbībā ar Eiropas Sociālā fonda projektu “ Pumpurs”, Siguldas novada pašvaldību un Siguldas novada jaunrades centru. Projekta “Māksla būt” laikā līdz jūnija mēnesim jauniešiem būs iespēja apmeklēt uztura meistarklases, sociālo prasmju treniņu ar drāmas terapijas metodēm, psihologa nodarbības par pašaprūpi un citus saturiski vērtīgus un izglītojošus pasākumus. “Māksla būt” jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai "(PuMPuRS).”

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi