Otrdiena, 27. oktobris
Šodien sveicam: Lilita, Irita, Ita
Laika ziņas: Sigulda +11.3℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-10-15
Siguldas novadā uzsākta apkures sezona

Oktobrī uzsākta Siguldas novada daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pieslēgšana siltuma apgādei, ko veic pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmu apsaimniekotājs SIA “Wesemann–Sigulda”. Šobrīd siltumapgādei pieslēgtas turpat 110 daudzdzīvokļu ēkas; siltuma tarifs patlaban saglabājas līdzšinējais – 60,92 MWh.

SIA “Wesemann–Sigulda” aktīvi strādā ar parādniekiem, kuri nav norēķinājušies par siltumu iepriekšējās apkures sezonās, iespēju robežās cenšoties novērst situācijas, kad daudzdzīvokļu mājas apkurei pieslēgt nav iespējams. Tāpat siltumapgādes uzņēmums atgādina iedzīvotājiem, kuriem iekrājušies parādi, norēķināties par iepriekšējās apkures sezonās izlietoto siltumenerģiju, lai neciestu tie, kuri ir savlaicīgi norēķinājušies par siltumu. Arī pašvaldība strādā ar nemaksātājiem, kuri iekrāj parādus pašvaldības izīrētajos dzīvokļos – patlaban esošie seši parādnieki noslēguši vienošanos ar pašvaldību par parādu summas atmaksu. Salīdzinot ar 2019. gadu, šogad situācija ar parādu atmaksu ir uzlabojusies.

Siguldas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, kuri atbilst maznodrošinātās ģimenes (personas) un trūcīgās ģimenes (personas) statusam, vērsties Sociālajā dienestā par sociālās palīdzības pabalsta piešķiršanu apkures izmaksu daļējai segšanai. Papildu informācija pieejama, zvanot Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības nodaļas vadītājai Ilzei Pavasarei uz tālruņa numuru 67800966.

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un savlaicīgi nomaksāt rēķinus, jo no tā ir atkarīga siltuma padeve visā daudzdzīvokļu mājā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi