Otrdiena, 27. oktobris
Šodien sveicam: Lilita, Irita, Ita
Laika ziņas: Sigulda +11.6℃, D vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-10-15
Siguldas pagasta Kultūras namā notiks burbuļu triku izrāde “Mistery Bubbles”

Siguldas pagasta Kultūras namā 27. novembrī plkst. 18.30 notiks burbuļu triku izrāde “Mistery Bubbles”. Šovs ir piemērots ģimenēm ar bērniem, un tajā gaidāms burbuļu iluzionists, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā.

Izrādes laikā apmeklētājiem būs iespēja vērot burbuļu trikus pasaules klases iluzionista Roberta Valdmana (Robert Valdman) izpildījumā, kurš priecē apmeklētājus visā pasaulē.

Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura ir aprīkota ar speciālajām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras. Savukārt gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem. Izrādes noslēgumā – ballīte balonos.

Katrai bērnu biļetei komplektā būs iespēja saņemt profesionālu burbuļu rīku un šķidruma koncentrātu, lai pēc izrādes varētu pilnveidot burbuļu veidošanas mākslu arī mājās.

Plānotais izrādes ilgums – viena stunda un trīsdesmit minūtes.

Biļetes cena – bērniem, iekļaujot burbuļu veidošanas rīku, no 11 līdz 15 eiro, pieaugušajiem – no 6 līdz 10 eiro, bērniem līdz viena gada vecumam (ieskaitot), neaizņemot papildu vietu, bez maksas. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi