Otrdiena, 27. oktobris
Šodien sveicam: Lilita, Irita, Ita
Laika ziņas: Sigulda +11.3℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-10-16
Siguldas sabiedriskajā transportā iespējami īslaicīgi traucējumi ID karšu darbībā

Sabiedriskā transporta pārvadājumu uzņēmuma AS “CATA” autobusos ir konstatētas tehniskas problēmas, kuru laikā nav iespējama Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes validācija. Uzņēmums šobrīd risina radušos situāciju un sola tuvākajā laikā ziņot par ID karšu darbības atjaunošanu.

Atgādinām, ka, pārvietojoties ar sabiedrisko transportu, jālieto maskas. AS “CATA” informē, ka neskatoties uz traucējumiem karšu darbībā, tiks nodrošināta bezmaksas brauciena iespējas saistošajos noteikumos noteiktajām iedzīvotāju kategorijām, uzrādot ID karti. 

Jau ziņots, ka no 2011. gada 30. maija Siguldas novadā deklarētie iedzīvotāji Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā un Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā var saņemt iedzīvotāja ID karti, ar kuru iespējams iegūt dažādas priekšrocības, apmeklējot kultūras un sporta pasākumus, izmantot dažādus pašvaldības iestāžu pakalpojumus, savukārt, pateicoties novada uzņēmēju atbalstam, iedzīvotāji, uzrādot novada identifikācijas karti, var izdevīgāk iegādāties preces un pakalpojumus.

Aktuālākais uzņēmēju piedāvājums un vietas, kur iespējams saņemt ID kartes priekšrocības, atrodamas šeit un Siguldas mobilajā lietotnē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi