×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-10-16
Siguldas 1. pamatskolas skolēni dodas mācību vizītēs uz zooloģisko dārzu

No 14. septembra līdz 1. oktobrim visi Siguldas 1. pamatskolas 1.–9. klašu skolēni klašu audzinātāju pavadībā devās mācību vizītēs uz Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu.

1.–3. klašu skolēni piedalījās nodarbībā “Latvijas dzīvnieki dabas ainavās”, papildinot zināšanas par Latvijas ainavām un tajās mītošiem dzīvniekiem. 4.–6. klašu skolēni apmeklēja nodarbību “Dzīvnieki pasaules dabas ainavās”, veidojot priekšstatu par dabas ainavām, izprotot mežu, tuksnešu un pļavu īpatnības, novērojot un salīdzinot tur dzīvojošo dzīvnieku pielāgojumus, darbojoties grupā, spēlējot didaktiskas spēles. 7.–9. klašu skolēnu mācību vizītes tēma bija “Organismu mijiedarbība ekosistēmās”, nodarbības laikā skolēni padziļināja zināšanas par ekosistēmām un dzīvo organismu savstarpējām attiecībām tajās.

Mācību vizītes tika organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Projekta koordinatore Siguldas 1. pamatskolā
Guntra Purmale


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi