Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, A vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-11-09
Veiktas izmaiņas Siguldas Sporta centra darbībā

Ņemot vērā Ministru kabineta pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu no 9. novembra līdz 6. decembrim, veiktas izmaiņas Siguldas Sporta centra darbībā. Ūdens atrakciju parks no 9. novembra līdz 6. decembrim būs slēgts, peldbaseinā nebūs pieejama arī sauna, taču grupu treniņi līdz 10 cilvēkiem ārtelpās, individuālie treniņi peldbaseinā un Spēka zālē notiks.

Grupu nodarbības pieaugušajiem turpināsies un notiks ārā, pie sporta centra iekārtotā vingrošanas zonā. Maksimālais dalībnieku skaits vienā grupā ir 10 cilvēki. Grupu nodarbību grafiks aplūkojams šeit.

Spēka zāle un peldbaseins būs atvērts gan individuālam apmeklējumam, gan individuālām nodarbībām ar treneri. Individuālām nodarbībām var pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 25448860. Individuālajās nodarbības varēs būt arī vairākas personas, kas ir no vienas mājsaimniecības. Peldbaseina treneru pieejamie laiki apskatāmi šeit. Peldētapmācības skolas nodarbības nenotiks, bet visi Peldētapmācības skolas abonementi tiks pagarināti. Darbdienās Spēka zāle un peldbaseins strādās ierastajā darba laikā, taču brīvdienās darba laiks tiek saīsināts – sestdienās un svētdienās Spēka zāle un peldbaseins strādās no plkst. 9.00 līdz 20.00.

Siguldas Sporta diagnostika būs atvērta, tajā būs pieejami fizioterapeita un uztura speciālista pakalpojumi, masāžas, teipošana un citi pakalpojumi.

Lai apmeklētu Siguldas Sporta centru, obligāti nepieciešama iepriekšēja apmeklējuma rezervācija, zvanot uz tālruņa numuru 25448860 vai nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi ssc@siguldassports.lv.

Atgādinām, ka atrodoties Siguldas Sporta centra vestibilā obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs. Siguldas Sporta centrs rekomendē uzturēties ģērbtuvēs ne ilgāk kā 15 minūtes, dezinficēt rokas ienākot sporta centrā un pārvietojoties starp zonām, un ievērot divu metru distanci.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi