×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +27.5℃, D vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-11-13
18. novembrī notiks skrējiens “Izskrien Latviju Siguldā”

Turpinot aizsākto tradīciju, jau trešo gadu pēc kārtas 18. novembrī par godu Latvijas dzimšanas dienai Siguldas Sporta centrs aicina ikvienu izskriet, nonūjot vai apiet Latvijas robežas kontūru Siguldā. Šogad novadnieki aicināti sportot individuāli, bet domās būt vienotiem par stipru un veselu Latviju.

Distances garums būs aptuveni 11 kilometri, tās laikā divreiz nāksies pievarēt Gaujas senielejas kāpumus un kritumus, savukārt aptuveni divi kilometri būs gar mazu strautiņu, pa gravu un cauri meža biezoknim.

Ievērojot šī brīža situāciju un aizliegumus pulcēties, kā arī rīkot publiskos pasākumus, distanci katrs pats varēs izskriet jebkurā laikā 18. novembrī, uzsākot distanci sev vēlamā vietā, jo distance būs marķēta pulksteņrādītāja virzienā. Dalībnieki aicināti ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un skrējiena laikā izmantot savas viedierīces, lai pēc tam dalītos ar Latvijas dzimšanas dienā paveikto maršrutu.

Ikviens, kurš veiks pilnu maršrutu un dalīsies ar sava maršruta ierakstu no (Endomondo, Strava un citām lietotnēm), pievienojot mirkļbirku #IzskrienLatvijuSiguldā savās sociālo tīklu vietnēs, piedalīsies loterijā.

Distances karte un gpx fails būs pieejams 16. novembrī tīmekļa vietnēs www.siguldassports.lv un www.sigulda.lv, kā arī sociālo tīklu vietnē Facebook.

Dalība – bez maksas.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi