×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +26.3℃, D vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-11-16
Siguldas Sporta centrā veiktas izmaiņas darba laikā

Siguldas Sporta centrs informē, ka Latvijas proklamēšanas dienā, 18. novembrī, Sporta centrs būs atvērts no plkst. 9.00 līdz 18.00. Savukārt pēc svētkiem Siguldas Sporta centrs būs atvērts no plkst. 8.00 līdz 22.00 darbdienās, bet brīvdienās – no plkst. 9.00 līdz 20.00.

Tāpat līdz 1. decembrim lielais un mazais peldbaseins būs pieejams individuālam apmeklējumam rīta stundās papildu laikos pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 7.00 līdz 15.00, otrdienās no plkst. 7.00 līdz 8.00, piektdienās no plkst. 7.00 līdz 10.00. Katru darbdienas vakaru lielais un mazais peldbaseins būs pieejams no plkst. 18.00 līdz 22.00. Sestdienās un svētdienās darba laiks peldbaseiniem tiks saīsināts un pieejamie laiki būs no plkst. 9.00 līdz 20.00. Sakarā ar ierobežojumiem ārkārtejās situācijas laikā karstā pirts peldbaseina zonā nebūs pieejama, arī Ūdens atrakciju parks līdz ārkārtējās situācijas beigām būs slēgts.

Līdz 6. decembrim Spēka zāle darbdienās apmeklētājiem būs pieejama no plkst. 8.00 līdz 22.00, bet sestdienās, svētdienās un svētku dienās darba laiks tiks saīsināts no plkst. 9.00 līdz 20.00.

Peldbaseina zona un Spēka zāle apmeklētājiem tiek slēgta katru dienu 15 minūtes pirms darba laika beigām.

Atgādinām, ka, apmeklējot Siguldas Sporta centru, nepieciešama iepriekšēja rezervācija, zvanot uz tālruņa numuru 25448860 vai rakstot uz e-pasta adresi ssc@siguldassports.lv. Atrodoties Siguldas Sporta centra vestibilā un koridoros starp ģērbtuvēm un zālēm, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs. Tiek rekomendēts uzturēties ģērbtuvēs ne ilgāk kā 15 minūtes, dezinficēt rokas ienākot sporta centrā un pārvietojoties starp zonām un ievērot 2 metru distanci.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi