×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +22.8℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-11-17
Novadnieki uzrāda teicamus rezultātus SkiErg Pasaules sprinta sacensībās

Fischer Slēpošanas centrā 12. un 14. novembrī jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās virtuālās sacensības SkiErg Pasaules sprints. Ņemot vērā sacensību specifiku un iespēju sacensties visiem dalībniekiem pasaulē virtuāli, tās varēja norisināties arī šogad. Kā iepriekšējos gados, tā arī šogad novadnieki uzrādīja izcilu sniegumu un izcīnīja godalgotus rezultātus gan pasaules, gan Latvijas mērogā.

Teicamus rezultātus pasaules līmenī izcīnīja Kristīne Brunere vecuma grupā no 13 līdz 18 gadiem, iegūstot 1. vietu pasaulē un uzstādot ātrāko distances laiku Latvijā sieviešu grupās ar rezultātu 4:07.8. Rainers Paeglis vecuma grupā no 13 līdz 18 gadiem izcīnīja 2. vietu pasaulē un sasniedza ātrāko distances laiku Latvijā vīriešu grupās ar rezultātu 3:18.7. Savukārt Keita Marcinkēviča vecuma grupā līdz 12 gadiem ieguva 3. vietu pasaulē un 1. vietu Latvijā savā vecuma grupā ar rezultātu 5:20.7.

Labus rezultātus sieviešu konkurencē vietējā sacensību līmenī uzrādīja Inese Miltiņa vecuma grupā no 40 līdz 49 gadiem ar distances laiku 4:42.8 un Anita Zālīte vecuma grupā no 60 līdz 69 gadiem ar distances laiku 5:03.5.

Vīriešu konkurencē labākie rezultāti vietējā līmenī ir Emīlam Vanagam vecuma grupā līdz 12 gadiem, izcīnot 1. vietu ar distances laiku 5:08.5 un Tomam Veitam vecuma grupā no 40 līdz 49 gadiem ar distances laiku 3:35.5.

Visi sacensību rezultāti ir apkopoti un publicēti sacensību organizētāja – trenažieru ražotāja “Concept 2” – tīmekļa vietnē šeit.

Arī ikdienā ikvienam ir iespējams izmantot SkiErg trenažieri, kas izvietots Fischer Slēpošanas centrā un Siguldas Sporta centrā, lai sagatavotos jaunajai distanču slēpošanas sezonai, kā arī lai piedalītos SkiErg Pasaules sprintā un uzstādītu jaunus personīgos, Latvijas un pasaules rekordus.

Informāciju sagatavoja:
SIA “Siguldas sporta serviss” mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste
Aneta Galdiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi