Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +16.3℃, ZA vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-11-26
Informācija Siguldas Sporta centra apmeklētājiem

Ņemot vērā Ministru kabineta noteiktos drošības pasākumus, no 27. novembra Siguldas Sporta centrā ir papildu ierobežojumi, apmeklējot Spēka zāli. Pieļaujamais apmeklētāju skaits Spēka zālē ir 14, apmeklējuma laiks – divas stundas. Apmeklējums Siguldas Sporta centrā jāpiesaka iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860 vai rakstot e-pasta adresi ssc@siguldassports.lv.

Pieraksts notiks noteiktos laikos:
- darba dienās plkst. 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00;
- brīvdienās plkst. 9.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00.

Apmeklētāji Spēka zālē aicināti rūpēties par savu un apkārtējo drošību, ievērot divu metru distanci, izvēlies katru otro trenažieri, lai nesportotu viens otram blakus. Ikvienam ir jāpievērš pastiprināta uzmanība personīgās higiēnas jautājumiem un savas darbības zonas dezinfekcijai (roku dezinfekcija pie ieejas zālē un Siguldas Sporta centrā, inventāra apstrāde ar dezinfekcijas līdzekli un salvetēm pirms un pēc vingrojuma izpildes uz konkrētās inventāra). Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi savus personīgos vingrošanas paklājiņus.

Atgādinām, ka, uzturoties Siguldas Sporta centra vestibilā, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs. Tāpat mutes un deguna aizsegs ir jālieto arī ģērbtuvēs, koridoros no ģērbtuvēm līdz Spēka, TRX vai Vingruma zālēm. Siguldas Sporta centra vadība rekomendē uzturēties ģērbtuvēs ne ilgāk kā 15 minūtes, dezinficēt rokas, ienākot Sporta centrā un pārvietojoties starp zonām, un ievērot divu metru distanci visur, kur vien tas ir iespējams.

Sportosim atbildīgi!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi