×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +21.9℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-11-26
Informācija Siguldas Sporta centra apmeklētājiem

Ņemot vērā Ministru kabineta noteiktos drošības pasākumus, no 27. novembra Siguldas Sporta centrā ir papildu ierobežojumi, apmeklējot Spēka zāli. Pieļaujamais apmeklētāju skaits Spēka zālē ir 14, apmeklējuma laiks – divas stundas. Apmeklējums Siguldas Sporta centrā jāpiesaka iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 25448860 vai rakstot e-pasta adresi ssc@siguldassports.lv.

Pieraksts notiks noteiktos laikos:
- darba dienās plkst. 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00;
- brīvdienās plkst. 9.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00.

Apmeklētāji Spēka zālē aicināti rūpēties par savu un apkārtējo drošību, ievērot divu metru distanci, izvēlies katru otro trenažieri, lai nesportotu viens otram blakus. Ikvienam ir jāpievērš pastiprināta uzmanība personīgās higiēnas jautājumiem un savas darbības zonas dezinfekcijai (roku dezinfekcija pie ieejas zālē un Siguldas Sporta centrā, inventāra apstrāde ar dezinfekcijas līdzekli un salvetēm pirms un pēc vingrojuma izpildes uz konkrētās inventāra). Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi savus personīgos vingrošanas paklājiņus.

Atgādinām, ka, uzturoties Siguldas Sporta centra vestibilā, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs. Tāpat mutes un deguna aizsegs ir jālieto arī ģērbtuvēs, koridoros no ģērbtuvēm līdz Spēka, TRX vai Vingruma zālēm. Siguldas Sporta centra vadība rekomendē uzturēties ģērbtuvēs ne ilgāk kā 15 minūtes, dezinficēt rokas, ienākot Sporta centrā un pārvietojoties starp zonām, un ievērot divu metru distanci visur, kur vien tas ir iespējams.

Sportosim atbildīgi!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi