Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-12-04
Siguldas Sporta centrs piedāvā vairākas jaunas āra grupu nodarbības

Siguldas Sporta centrs no 7. līdz 18. decembrim piedāvā sportot gribētājiem vairākas jaunas grupu nodarbības ārtelpā. Uz nodarbībām obligāti iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruni 25448860; saskaņā ar valstī noteiktajiem piesardzības pasākumiem, vienā nodarbībā drīkst piedalīties līdz 10 personām. Uz nodarbībām apmeklētāji aicināti ierasties atbilstoši laikapstākļiem un ar atbilstošu apģērbu treniņam, jo nebūs pieejamas koplietošanas ģērbtuves.

Nūjošanas nodarbības, kuras vadīs trenere Fanija Šitca, notiks pirmdienās un piektdienās plkst. 10.00. Nodarbībās galvenais akcents būs nūjošanas tehnikas apguve un pilnveidošana.

Nodarbība GRIP, kas ir izaicinošs un intensīvs spēka treniņš ar svaru stieni, mūzikas pavadījumā. Nodarbības uzbūve īpaši izstrādāta tā, lai vienmērīgi attīstītu visas muskuļu grupas un veidotu izteiksmīgu ķermeņa reljefu. Nodarbība paredzēta gan pieredzējušiem vingrotājiem, gan iesācējiem. Nodarbība notiks trešdienās plkst. 19.30 pie treneres Ineses Miltiņas.

Vispārējā fiziskā sagatavotība bērniem vecumā no 9 līdz 15 gadiem notiks pirmdienās plkst. 18.30.

Āra nodarbību grafiks aplūkojams šeit, savukārt dalības maksa nodarbībās – šeit.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 10% atlaide dalības maksai.

Siguldas Sporta centrs informē, ka ceturtdienās nodarbība Verve plkst. 7.45 nenotiks. Tāpat nenotiks nodarbība Power pie trenera Andreja Filipova.

Būsim aktīvi, sportosim un uzlabosim imunitāti svaigā gaisā!

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi