×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, DR vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-12-11
Nedēļas nogalē būs atvērta Siguldas Pilsētas trase; uzsākta pieteikšanās

Siguldas Pilsētas trasē šonedēļ ir saražots pietiekami daudz sniegs, lai aicinātu kalnu slēpotājus un snovbordistus izbaudīt pirmos nobraucienus no kalna. Siguldas Pilsētas trase tiek atvērta šodien, 11. decembrī, plkst. 18.00, bet šovakar trasi iesildīs Siguldas Sporta skolas audzēkņi. Savukārt nedēļas nogalē un nākamās nedēļas vakaros interesenti aicināti rezervēt savu apmeklējuma laiku.

No šodienas, 11. decembra, ir iespējams pieteikt rezervāciju Siguldas Pilsētas trases apmeklējumam, zvanot uz tālruņa numuru 25733008. Viens apmeklētājs var rezervēt apmeklējumu maksimāli uz divām stundām. Ņemot vērā apmeklētāju skaita ierobežojumus, bez rezervācijas kalna apmeklējums nav atļauts. Ja apmeklējuma laiks ir rezervēts, taču kādu iemeslu dēļ netiks izmantots, apmeklētāji aicināt atteikt rezervāciju, lai tiktu dota iespēja kādam citam apmeklētājam.

Siguldas Pilsētas trase darbdienās būs atvērta no plkst. 12.00 līdz 22.00, bet nedēļas nogalēs – no plkst. 10.00 līdz 22.00.

Siguldas Pilsētas trasē būs pieejams nomas inventārs gan slēpošanai, gan snovbordam. Kafejnīca “Finišs” būs atvērta trases darba laikos, tur varēs iegādāties ēdienus un dzērienus līdzņemšanai.

Aicinām sekot līdzi informācijai sociālo tīklu vietnē Facebook, kā arī tīmekļa vietnēs www.siguldassports.lv vai www.sigulda.lv.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi