Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.4℃, DA vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-12-15
Siguldā notiks Eiropas kausa izcīņas kārtējie posmi bobslejā un skeletonā

Šajā nedēļas nogalē, 19. un 20. decembrī, bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” notiks Eiropas kausa izcīņas sacensības bobslejā sieviešu un vīriešu divniekiem, tāpat Eiropas kausa trešais posms skeletonā.  Sacensībās piedalīsies vadošo Eiropas bobsleja un skeletona valstu daudzsološie sportisti, arī vairāki visai pieredzējuši atlēti. Plaša pārstāvniecība Siguldā būs arī Latvijai.

Siguldā Eiropas kausā notiks gan sacensības skeletonā, gan arī bobslejā vīriešu un sieviešu divniekiem. Paredzētās monoboba sacīkstes sievietēm šoreiz pandēmijas dēļ Siguldā nebūs. Skeletonā kopā būs pārstāvētas 11 valstis, plašākais sastāvs Vācijai, kurai pa četriem dalībniekiem katrā disciplīnā. Pieci dalībnieki būs Latvijai. Bobslejā būs septiņu valstu ekipāžas, te plašākais sastāvs Krievijai, Vācijai, Šveicei un Latvijai. Latvijas komanda startēs ar diviem divniekiem, to piloti – Dāvis Kaufmanis un Emīls Cipulis.

Sacensības atkal notiks īpašā pandēmijas burbulī, bez skatītāju klātbūtnes, ar obligātiem Covid-19 testiem visiem klātesošajiem. Sacensību organizatori informē, ka līdz šim visiem dalībniekiem un komandu pārstāvjiem veiktas Covid-19 analīzes, un tās visas izrādījušās negatīvas.

Skeletona braucieni sestdien sāksies plkst. 10.00, bobslejs – pēcpusdienā no plkst. 15.30. Svētdien tikai bobslejs, jau ceturtais Eiropas kausa posms vīriešiem, otrais – sievietēm, un sākums būs 13.00.

Skeletonā pēc diviem posmiem Eiropas kausa kopvērtējuma līderu godā ir vācieši Kilians von Šlainics un Sāra Vimmere. Arī bobslejā pagaidām pirmie vācieši – Hans Peters Haninghofers un pērnā gada pasaules kausa ieguvēja kopvērtējumā Stefānija Šnaidere.

Siguldā ļoti stingri tiks ievērotas visas epidemioloģiskās prasības, strādās mobilā E. Gulbja laboratorija, visiem veikti testi un tādi būs regulāri arī visā sacensību un treniņu nedēļā.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas bobsleja un skeletona federācija

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi